Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152 

...Rehab Care pre Vás

Rehabilitačná klinika pre deti a dospelých

Chcete sa opäť cítiť fit, príjemne a bez fyzických obmedzení? Dá sa to! Nevrátime vás síce v čase, ale vďaka fyzioterapii môžete opäť zažívať každý deň s radosťou a bez bolesti.

Benefity pre Vás

V Rehab Care veríme, že vďaka rehabilitácii môže každý človek dosiahnuť zlepšenie svojho stavu:

  • poskytujeme Vám erudovanú starostlivosť o vaše zdravie

  • dostatok času na vaše problémy

  • rehabilitácia na mieru pre Vás

  • na termín nečakáte

  • objednávanie na presný čas,

  • parkovanie zdarma,

  • bez výmenného lístka - vtedy kedy fyzioterapiu potrebujete,

  • klimatizované ambulancie,

  • milý personál, odpovede na vaše otázky

  • vlastné vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov. Dôraz na odbornosť našich pracovníkov. Sme jediná rehabilitačná klinika v Košiciach s vlastným vzdelávacím centrom!

 

Rehab Care nespolupracuje so zdravotnými poisťovňami

Trochu histórie

Naša Rehabilitačná klinika Rehab Care vznikla na podnet Mgr. Evy Zelinkovej v roku 2017 pod značkou AF REHAB Košice so zameraním sa na SM systém a vzdelávanie pre fyzioterapeutov. 

Od roku 2021 prichádzame samostatne s novou značkou našej kliniky: Rehab Care s.r.o. V 2021 sa k nám pripojila ako spolumajiteľka Mgr. Daniela Ochránková - úžasná fyzioterapeutka, ktorá garantuje odbornosť kliniky.

Naše hodnoty

Rešpektovanie individuality človeka

Každý klient je osobnosť a každé telo je jedinečné. Rešpektujeme vaše individuálne danosti a potreby vášho tela. Rehabilitácia v Rehab
Care je vždy šitá na mieru. Cviky, manuálne techniky prispôsobujeme konkrétne vždy vám. Nesnažíme sa vás napasovať do nejakých štatistík.
Nie ste číslo, diagnóza, alebo len kus. Ste človekom a zaslúžite si rešpekt!

Zodpovednosť

Sme zdravotnícke zariadenie. Vedeli ste, že až 7 z 10 centier fyzioterapie v Košiciach nemá potrebné povolenia na výkon zdravotnej starostlivosti? My podliehame Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Uchovávame vašu zdravotnú dokumentáciu v zmysle zákona. Naši zamestnanci sú zdravotní pracovníci a uvedomujú si svoju zodpovednosť za svoj výkon. Berieme vážne vaše zdravie.

Vzdelávanie

Veda neustále napreduje. Sme si toho vedomí. Našou prioritou je poskytovať zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni, v čom nám pomáha naše vlastné Vzdelávacie centrum. Naši fyzioterapeuti majú možnosť vzdelávať sa zdarma v rámci svojho zamestnania. Okrem toho robíme aj interné porady o zdravotnej problematike. Veríme v odborný rast, napredovanie a silu vzdelávania.

Naše kompetencie

Kompetentný tím

Rehab Care tvorí tím fyzioterapeutov, ktorí sú nadšení pre svoju prácu, ktorá je pre nich poslaním. Fyzioterapeut je zdravotný pracovník s VŠ vzdelaním, registrovaný v Slovenskej komore fyzioterapeutov. Sústavné vzdelávanie je neoddeliteľnou súčasťou našej profesie. Sme si vedomí, ako veľmi je dôležité poznať anatómiu ľudského tela a učiť sa nové metódy. Aby sme boli schopní vás liečiť, máme ako jediní v Košickom kraji vlastné Vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov.

Zrozumiteľná komunikácia

Často sa stretávame s tým, že klient príde z vyšetrenia od lekára a nerozumie lekárskej správe. Tuší, čo mu je, ale nevie čo sa s tým dá robiť, čo jeho diagnózu zhoršuje, zlepšuje atď. Zrozumiteľná komunikácia: Vieme vám preložiť latinské názvy do zrozumiteľného popisu diagnózy. Pri vyšetrení a rehabilitácii vás vždy informujeme o tom, čo robíme a prečo. Môžete sa nás pýtať na nejasnosti, ale aj na pohyb v rôznych životných situáciách, aby ste si udržali zdravé telo. My vaše otázky milujeme a vždy vám na ne radi odpovieme!

Sprievodca zdravým pohybom

Liečba je samozrejmosť, ktorú od nás očakávate. Nad rámec toho chceme byť vašim sprievodcom na ceste životom bez bolesti a fyzických obmedzení.
Naučíme vás zdravším pohybovým návykom. Poradíme vám, nasmerujeme vás k zdravšiemu a aktívnejšiemu fyzickému životu. Našim cieľom je naučiť vás uvedomovať si a rozpoznávať signály vášho tela. Podáme vám pomocnú ruku na ceste trvalého zlepšovania vášho zdravotného stavu. Dlhodobé dobré výsledky sú pre nás prvoradé.

Naše vášne

Nadšenie

Baví nás to! A chceme, aby ste o tom vedeli. Pomáhajúce profesie človek vydrží robiť dlhodobo iba vtedy, ak má rád ľudí a svoju službu! Vedenie kliniky si uvedomuje, ako veľmi je dôležité, aby fyzioterapeuti vykonávali svoju prácu s nadšením. Preto sa snažíme pripraviť im vždy tie najlepšie podmienky a urobíme všetko preto, aby boli vo svojej práci aj naďalej spokojní. Sme Rehab Care a sme na to hrdí!

Záujem

Zaujímame sa! Sme zvedaví na to, s čím k nám prichádzate, chceme vás uzdraviť a prísť na to, ako vám pomôcť. Chceme vedieť, ako sa cítite, čo vás trápi a či vám terapia pomohla. Jeden z dôvodov vzniku Rehab Care bolo poskytnúť klientovi predovšetkým záujem zo strany nášho personálu a pocit dôležitosti, s ktorým sa človek bežne v štátnom zdravotníckom zariadení nestretáva. V Rehab Care ste viditeľní!

Fyzioterapia

Milujeme fyzioterapiu. Fyzioterapeut má rozum vedca, srdce humanistu a ruky umelca. Naša profesia je našou vášňou, nekonečným spoznávaním a objavovaním zákonitostí ľudského tela. Niekedy aj ťažkým orieškom pre rozlúskutie jeho záhad. Fyzioterapia je pre nás láska.

V Rehab Care zistíte, že:

aj návšteva zdravotníckeho zariadenia môže byť príjemná

poctivá rehabilitácia - fyzioterapeut sa vám venuje na 100 percent a zohľadňuje vašu individualitu, komunikuje s vami, váži si vás

máme na vás dostatok času