Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152 

Mgr. Eva Zelinková

Spolumajiteľka a vizionár Rehab Care s.r.o Košice.

Vzdelanie:

  • Univerzita Komenského Bratislava magisterské štúdium odbor učiteľstvo

Moja cesta k založeniu Rehabilitačnej kliniky Rehab Care:

V roku 2014 mi začali zdravotné problémy v oblasti krčnej chrbtice. Začala som chodiť po doktoroch a pomaly som zisťovala, že spôsob akým funguje verejné zdravotníctvo je pre pacienta nepriateľský a nie vždy pomôže. Po absolvovaní sérii rehabilitácií  v štátnych ambulanciách som sa viac začala zaoberať témou fyzioterapie, čo vyvrcholilo v roku 2016 založením našej kliniky. Súkromná klinika poskytuje priestor pre liečenie, ktoré je ku klientovi priateľskejšia. Poskytuje klientovi čas a priestor, liečbu na mieru, atmosféru prijatia, profesionálny prístup.

Zároveň som veľkým fanúšikom vzdelávania čo sa odrazilo v založení Vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov, kde už roky organizujeme kvalitné kurzy a venujeme sa zvyšovaniu úrovne fyzioterapie na Slovensku. Naši fyzioterapeuti majú kurzy zdarma, aby ich odborná úroveň a úroveň našich služieb neustále rástla.


Prax:

  • 2000 - 2021 BSP Sizar - Operation Manager v IT sektore
  • 2016 - trvá  Rehab Care s.r.o., Košice – vizionár, prevádzkový riaditeľ, organizátor vzdelávacích aktivít pre zdravotných pracovníkov