Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152 

Referencie

Čo o nás napísali naši klienti...

M.L.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE DOSPELÝCH

Veľmi sa mi u vás páčilo, bola som milo prekvapená veľmi milým personálom, aj odbornosťou a aj veľmi pekným prostredím.

D.G.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE DOSPELÝCH

Slečna Lechanová má milý a profesionálny prístup a príjemné vystupovanie. Ďakujem za starostlivosť, bola to užitočne strávená hodina a veľa som sa naučil o (ne)fungovaní môjho tela a ako ho zlepšiť :) . Určite to nebola moja posledná návšteva Rehab Care.

H.K.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Veľmi príjemný a odborný personál a pekné, čisté prostredie.

K.K.

KINEZIOLOGICKÉ TEJPOVANIE

Pekné prostredie, príjemný personál, aj napriek tomu že som sa objednávala v nedeľu, termín hneď na pondelok. Ďakujem

Z.F.

SM SYSTÉM SKUPINOVÉ CVIČENIE

Opäť skvelé cvičenie. krok za krokom sa posúvam a cítim ako sa moje telo postupne dostáva tam, kde by prirodzene byť malo. Daniela je skvelá v tom, že aj pri plnom počte cvičencov si nájde čas a poopravuje nesprávne techniky svojich zverencov. Veľmi mi pomáha si pri tom naprávaní uvedomiť ako má byť cvik prevedený. Môj mozog sa učí správny postoj. Teším sa na ďalšie cvičenie :)

L.U.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA

Všetko super, odporúčam, milý personál, ochotný pomôcť a poradiť.

V.B.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE DOSPELÝCH

Perfektný prístup, veľmi milé ženy a pekné čisté prostredie. Verím, že je to na dobrej ceste a čoskoro budem fit 😊

M.V.

REHABILITÁCIA SÁNKY

Som maximálne spokojná a vďačná za prístup Alexandry a pomoc s mojim problémom. Spokojná som aj s prostredím a prístupom ostatných pracovníkov. Vždy sú všetci milí a usmievaví. Sú to neskutoční profesionáli. ĎAKUJEM!!!

N.G.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Znova a opäť spokojná, pani Saraková má talent, cíti kde je potrebné svaly pouvoľňovať a kde vás pri cvičení narovnať, aby telo pracovalo ako má a aby nič nebolelo.

B.P.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Ďakujem pani Sarakovej, za vysvetlenie a pomoc pri mojich ťažkostiach, je to veľmi milá a empatická osôbka, ktorá rada poradí a pomôže, a pomáha to. Krásny deň 🙂

V.M.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Všetko super! Neznášam zdravotnícke zariadenia, nemocnice, rehabky atď. Tu nemám pocit nemocnice a núteného cvičenia. Myslím, že je to nielen priestormi, ale najmä skvelým personálom! Od recepcie až po úplne najskvelejšiu fyzio Alex. Mám za sebou takmer dva týždne v inom fyzio a rehab na masážach a procedúrach a žiadne zlepšenie. Oproti tomu jedna masáž u Alex a je mi tak, ako už dávno nie. Už som aj zabudla, aké je to mať pocit uvoľneného chrbta! Predchádzalo tomu precízne vyšetrenie a pokračovanie sú odporúčané cviky. Všetko pokojne a trpezlivo vysvetlené. Preto za mňa služba top, personál top aj prostredie. Ďakujem.

A.S.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Veľmi som bola spokojná s p. Katkou Klimkovou. Je to veľmi zlatá fyzioterapeutka. Porozpráva sa, poradí človeku ako sa má správať pri svojich zdravotných problémoch. Je milá a dobre sa s ňou komunikuje. Ďakujem pekne

J.L.

KINEZIOLOGICKÉ TEJPOVANIE

Ďakujem za dobré zatejpovanie kolien 🙂. Tejpy vydržali aj úvodný dážď a vôbec sa neodlepovali. Že tejpovanie bolo urobené kvalitne, ani nepochybujem 😉, a zjavne to malo význam, lebo ľavé koleno to zvládlo bez následkov, pravé koleno sa napokon ozvalo (pichalo zdola), ale bočné väzy vyzerajú byť okej. Takže ešte raz ďakujem 😊

P.F.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE DOSPELÝCH

Veľmi oceňujem elektronickú formu objednania sa cez bookio. Prekvapil ma skorý termín prvého vyšetrenia, čo je znova veľmi pozitívne. Personál zanechal vo mne dojem profesionality a ľudskosti. 😉

G.I.

FYZIO ACTIVATION - Popôrodné skupinové cvičenie

Cvičenie mi pomohlo po pôrode zlepšiť stav panvového dna a brušnej steny, o čom svedčí aj -6 cm z pása.

M.S.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Ďakujem Alexandre Mončekovej za profesionálny prístup a odbornosť, a taktiež pani Martinke a Timei na recepcii za pohotové vybavovanie a ústretovosť.

K.S.

SM systém A+B Školiteľ Mgr. Daniela Ochránková

V Rehab Care som absolvovala kurz už druhýkrát a určite nie posledný. Je tam skvelá atmosféra a lektorka Danka, ktorá je veľký odborník s ľudským prístupom a úsmevom na tvári. Určite odporúčam.

A.D.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA

Na fyzioterapii vo Vašom zariadení som bola prvýkrát. Musím povedať, že personál, či už na recepcii alebo fyzioterapeutka boli veľmi milé a príjemné. Čo sa týka odbornosti fyzioterapeutky a jej prístupu boli na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Bolo cítiť ľudskosť, pochopenie a snahu nájsť príčinu problémov a nie len zmiernenie symptómov.

J.N.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Som veľmi spokojná s prístupom fyzioterapeutky slečny Danielky. Cvičenie načas, prostredie krásne a útulné. Cvičenia sú efektívne, cviky precvičujem aj doma. Na každom cvičení pridávame aj nové cviky. Vidím progres. V rehabilitáciách určite pokračujem.

A.H.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Veľmi radi sa k Vám vraciame, pani Mgr. Alexandra Mončeková je tzv. naša rodinná terapeutka , sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Z.M.

SKUPINOVÉ CVIČENIE SM SYSTÉM

Výborné cvičenie, skvele vedená hodina. Predčilo moje očakávania. Naučila som sa ako správne zapájať telo, ako si kontrolovať pohyb. Výrazne sa mi uľavilo z bolestí ramien a hrudnej chrbite, ktoré ma posledné obdobie sužovali. Už sa teším na utorkové ďalšie cvičenie.

M.V.

REHABILITÁCIA TEMPOROMANDIBULÁRNEHO KLBU

So službami i prístupom personálu som maximálne spokojná. Som veľmi vďačná Alexandre. Veľmi mi pomohla. Znova môžem existovať bez bolesti. Ďakujem 100x.

Z.K.

KURZ MYOFASCIÁLNE TRIGGER POINTY - Školiteľ: Mgr. Zuzana Škurková

Na kurze bolo perfektne, veľmi veľa som sa naučila a školiteľka bola výborná s ľudským a profesionálnym prístupom. Určite na kurzy ešte prídem.

D.V.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Kvalitné fyzio služby dopĺňa šikovný a nápomocný personál pracujúci v peknom prostredí. Špeciálna vďaka patrí pani Sarakovej.

M.S.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE DOSPELÝCH

Keby to takto profesionálne a zodpovedne fungovalo aj v štátnych ambulanciách, nemuseli by zdravotné problémy pacientov zájsť až do takých štádií v akých sú. Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup a aj objasnenie môjho zdravotného problému.

M.K.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Úžasný prístup a vedomosti Mirky Maskaľovej mi veľmi pomohli s mojim ramenom, ktoré som mala zlomené a myslela som si, že už nikdy nebudem vedieť robiť pohyby, ktoré boli aj po roku a pol od zlomeniny veľmi bolestivé. Mirka mi veľmi pomohla a určite budem moju návštevu opakovať. Páči sa mi, že sa tu na človeka pozerajú ako na celok a už vstupná prehliadka ukáže, na čo je potrebné sa zamerať. Ďakujem veľmi pekne.

D.T.

MASÁŽ FYZIOTERAPEUTOM

Všetko perfektné! Som extrémne vďačná!

N.G.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Nemám čo vytknúť aj keby som chcela. 😊 Tu vždy dostanem, čo moje telo potrebuje. Opäť maximálna spokojnosť, úľava od stuhnutosti a bolesti hneď po rehabilitácii.

M.V.

REHABILITÁCIA TEMPOROMANDIBULÁRNEHO KLBU

Rehab Care je jednoducho jednička. Mám veľké problémy s trapézmi a sánkou, príšerné bolesti, ale vďaka skvelým rehabilitačným pracovníkom som vždy rýchlo vo forme a hlavne bez bolesti. Ďakujem.

L.R.

rehabilitácia dospelých

K fyzio Alex chodievame už dlho a sme maximálne spokojní. Je vždy milá a pozitívne naladená, klienta počúva a snaží sa urobiť maximum, aby s problémom pomohla. Preto k nej radi chodievame a môžeme ju len odporúčať.

S.M.

Rehabilitácia dospelých

Už bezprostredne po absolvovaní procedúry sa cítim lepšie. Maximálne profesionálny a odborný prístup k riešeniu príčiny konkrétneho problému. Odporúčam všetkým pacientom, ktorí potrebujú pomôcť s odstránením akejkoľvek bolesti.

P.DZ.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Čím viac a dlhšie k Vám chodím, nadobúdam dojem, že Vaše pracovníčky práca baví, naplňuje ich, obohacuje o nové poznatky a skúsenosti, tešia sa z vlastných výsledkov, neustále sa zdokonaľujú, rastú každým dňom, to je Váš najväčší "know how" a poklad, ktorý máte, je to vzácne, nie je to samozrejmosť, buďte na to pyšní a hrdí...., ak sa k tomu pridá ľahkosť, dobrá nálada, atmosféra, ktorú viete vykúzliť, nedá sa k Vám neprísť znova a opäť

O.K.

VSTUPNE VYŠETRENIE SÁNKY

Ďakujem za odbornosť, dôkladnosť a čas, ktoré boli určite na vyššej úrovni ako v lekárov.

B.P.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Veľmi príjemné prostredie a personál je veľmi milí, teším sa na ďalšie stretnutie.. ďakujem :)

M.G.

Rehabilitácia dospelých

Spolupráca s Rehabcare na náprave mojej chrbtice prebieha výborne a profesionálne. Som veľmi spokojný, že mi kamarátka odporučila toto centrum.

M.K.

VSTUPNÉ VY3ETRENIE ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA

Absolvovala som vstupné vyšetrenie ženskej fyzioterapie. Súčasťou bolo aj intímnejšie vyšetrenie. Oceňujem, že pani fyzioterapeutka Miška vytvorila dôverné a bezpečné prostredie, kde som sa cítila dobre, Okrem toho mi všetko priebežne vysvetľovala. Som rozhodnutá prísť na ďalšiu fyzioterapiu.

S.K.

KURZ SM SYSTÉM C+D Mgr. Daniela Ochránková

Z kurzu som odišla nadšená. Školiteľka Danka mala profesionálny a zároveň ľudský prístup. Určite sa zúčastním aj ďalšej časti SM systém.

M.G.

Rehabilitácia dospelých

Ďakujem za Vami prevedené služby fyzioterapie pre mňa. Moje osobné poďakovanie patrí p. Mirke Maskaľovej za odborne prevedenú prácu. Prajem celému kolektívu nech sa Vám darí.

L.J.

MASÁŽ FYZIOTERAPEUTOM

Vynikajúca skúsenosť. Veľmi príjemný personál i samotný fyzioterapeutický tím.

M.D.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Výborné, odišla som nie iba fyzicky, ale aj psychicky výborne naladená.

D.M.

REHABILITÁCIA DOSPELÝCH

Príjemné prostredie, veľmi milá fyzioterapeutka Majka. Trpezlivo odpovedá na každú otázku, vytvára prostredie dôvery, čo je veľmi dôležité.

J.B.

ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA

Profesionálny prístup, krásne a čisté prostredie. Vrelo budem ďalej odporúčať. ❤️🙏

K.C.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE ŽENSKÁ FYZIOTERAPIA

Veľmi príjemne som sa na vstupnej prehliadke cítila, dozvedela som sa veľa cenných informácií. Prídem zas.

J.T.

Rehabilitácia dospelých

Navštívil som už celkom dosť rôznych ortopédov fyzioterapeutov a chiropraktikov. Pani Ochránková stanovila hneď od začiatku správny postup "diagnózu". A keď som pred tým mal bolesti oboch kolien. A každý ortopéd a odborník zhodne tvrdil, že to je vekom a opotrebením, a že to už lepšie nebude.... Ale, nakoniec trocha cvičenia a uvoľnenie stiahnutých svalov, a voilà... Ak som predtým nemohol behať asi tak 20 rokov, teraz zvládnem aj 20km. 😀 Za to jej patrí veľká vďaka👍

L.H.

rehabilitácia dospelých

Hodnotím veľmi pozitívne p. fyzioterapeutku Máriu Sarakovú za jej milý, profesionálny a komunikatívny prístup. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.

N.G.

Rehabilitácia dospelých

Vďaka profesionálnemu prístupu môžem povedať,že konečne intenzívne vnímam čo môjmu telu prospieva a čo nie ohľadom pohybu,bolesti z vyskočenej platničky zostávajú už len občasnou pripomienkou,aby som nezabudla,že len každodenný správne prevedený pohyb dokáže udržať kostru bez bolestí. Neverila by som,kým som nezažila...žiadne tabletky,elektroliečba ani infúzie mi nepomohli tak,ako správny prístup a odbornosť fyzioterapeutky p. Sarakovej.

M.S.

Masáž fyzioterapeutom

Všetko bolo úplne skvelé. Personál bol skvelý a masáž mi veľmi pomohla. Môžem len odporúčať.

M.E.

Čápovej metóda (bábätká)

Pani fyzioterapeutka Hroncová je profesionálna, má cit k deťom. Pekne mi všetko vysvetlila, ukázala cviky na bábätku. Ďakujem.

Z.G.

Vstupné vyšetrenie sánky

Veľmi úžasná pani Mgr. Maskaľová, je vidieť, že práca ju baví a napĺňa. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

T.H.

Rehabilitácia dospelých

Hneď pri vchode Vás s úsmevom privíta milá recepčná, ďalším krásnym úsmevom vasa fyzioterapeutka. Toto je terapia a ešte ste ani nezačali cvičiť. Vyskúšala som už mnohé fyzio kliniky a masáže, ale tu som skutočne cítila efekt už po prvom sedeni. Vďačím za to fyzioterapeutke Miške Hroncovej, ktorá rýchlo diagnostikovala problém a hneď aplikovala správny prístup, ktorý mi pomohol. Odporúčam všetkými desiatimi!

N.G.

Rehabilitácia dospelých

Vďaka profesionálnemu prístupu môžem povedať,že konečne intenzívne vnímam čo môjmu telu prospieva a čo nie ohľadom pohybu,bolesti z vyskočenej platničky zostávajú už len občasnou pripomienkou,aby som nezabudla,že len každodenný správne prevedený pohyb dokáže udržať kostru bez bolestí. Neverila by som,kým som nezažila...žiadne tabletky,elektroliečba ani infúzie mi nepomohli tak,ako správny prístup a odbornosť fyzioterapeutky p. Sarakovej.

M.S.

Masáž fyzioterapeutom

Všetko bolo úplne skvelé. Personál bol skvelý a masáž mi veľmi pomohla. Môžem len odporúčať.

J.T.

Rehabilitácia dospelých

Pani Ochránková je veľmi milá. Aj keď sme meškali, ostala dlhšie, zrušila si prestávku aby sa nám mohla venovať 👍

M.S.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Ešte nikdy som sa nestretol s takým milým a vysoko profesionálnym prístupom v žiadnom podobnom zariadení. Pani fyzioterapeutka Hroncová bola milá a ochotná vysvetliť všetko, čo som potreboval. Som veľmi rád, že som navštívil Rehab Care.

A.H.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Služby na vysokej profesionálnej úrovni, s akýmkoľvek problémom vždy len tam :)

M.F.

Kurz Kineziologického tejpovania

Ako tréner chcem v prípade potreby pomôcť svojim zverencom. Tento kurz presne splnil moje očakávania.

R.H.

Kurz SM systém A+B

Prostredie bolo krásne, čisté, skvele vybavené. Lektorka bola milá a super, samotný kurz bol veľmi zaujímavý a určite ho využijem do budúcna. :)

B.P.

Rehabilitácia dospelých

Ako vzdy 1000% myslím, že lepšia fyzio, ako je Miška nie je. Po pôrode som sa na ňu neskutočne tešila a opäť mi skvelo poradila, ako sa starať o bruško po pôrode a aj o jazvu. Nesmierne vzdelaný človek a je úplne skvelá, milá a komunikatívna. Teším sa na budúce! Ďakujem

A.P.

Rehabilitácia dospelých

Mgr. Alexandra Mončeková explains all the exercises in a very clear and easy manner to follow (I wish all doctors in Slovakia would communicate in the same manner as she does). She also provides good tips about how to do the exercises at home. I am very satisfied, she is excellent.

A.J.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Bola som veľmi spokojná s prístupom , vyšetrením, profesionalitou ale zároveň ľudskosťou pani Hroncovej. Aj pani na recepcii bola veľmi príjemná, bola som veľmi spokojná ďakujem.

M.S.

Vstupné vyšetrenie dospelých

p. Mirka má veľmi profesionálny a ľudský prístup, s veľkou pozornosťou si ma vypočula, zdiagnostikovala ma, a vykonala prvotnú terapiu, i keď mám bolesti, cítila som sa príjemne, Mirka má veľkú charizmu a vidno že ju práca baví.

N.K.

Masáž fyzioterapeutom

Maximálna spokojnosť 👌🙂 s p. Klimkovou

L.H.

Ženská fyzioterapia

Nádherné prostredie. Veľmi milá recepčná a skvelí odborníci. Odporúčam.

Z.Z.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Veľká spokojnosť s p. Sarakovou. Prídem zas.

Z.G.

Vstupné vyšetrenie sánky

Veľmi úžasná pani Mgr. Maskaľová, je vidieť, že práca ju baví a napĺňa. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

K.D.

Kurz Orofaciálna suchá ihla

Excelentne zorganizovaný kurz so svetovo uznávaným odborníkom, čo viac dodať.

J.H.

Vojtova metóda

Milý erudovaný personál v príjemnom prostredí, rozhodne odporúčam navštíviť toto centrum.

M.I.

Vstupné vyšetrenie sánka

super profesionalny pristup pani bola odbornickou, hned zistila kde je problem po rehabke citim super úľavu na sánke. Ďakujem.

Z.K.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Skvely ludsky pristup fyzioterapeutky, som rada ze som si vybrala Vas, ďakujem.

B.N.

Skupinové cvičenie

Príjemné cvičenie pod odbornym vedenim

Š.H.

Kurz SM systém

Ďakujeme lektorke Danielke za víkend plný užitočných informácií. Oplatilo sa prísť až z Nitry a som rád, že som daný kurz absolvoval.

V.

Diagnostika chodidla

Je to najlepšia voľba pre každého ktorý chce vedieť o svojom zdravotnom stave viac. Milý personál, profesionálny prístup a skvele prostredie je záruka najvyššej kvality. 👌👌👌

M.S.

Rehabilitácia dospelých

Ešte nikdy som sa nestretol s takým milým a vysoko profesionalnym pristupom v žiadnom podobnom zariadení. Fyzioterapeutka bola milá a ochotná vysvetliť všetko čo som potreboval. Som veľmi rád že som navštívil Rehab Care a fyzioterapeutku Michaelu :)

V.K.

Ženská fyzioterapia

Konkrétne som bola na ženskej fyzioterapii u slečny Hroncovej a bola som neskutočne príjemne prekvapená jej prístupom, ako profesionálne, rešpektujúco a vnímajúceho pristupuje k svojim klientkam. Aj napriek tomu, že som neprišla úplne s bežnou vecou, nemala problém s diagnostikou. Myslím si, že inde by som nepochodila. Som nadmieru spokojná.

K.S.

Rehabilitácia dospelých

Úplne najlepšia rehabka ever! Alexandra je super. Po rokoch bolestí už viem fungovať ako človek, bez liekov. ĎAKUJEM :-)

P.D.

Rehabilitácia dospelých

Stale nejake prijemne prekvapenie, nove účinne metody, terapie, cvičenia, prijemne lahke techniky, skutočne maximalna spokojnost s pracou, usilim, snahou a ochotou Vašej fyzioterapeutky. Rešpekt a vdaka. Vaš klient.

E.S.

Vstupné vyšetrenie

Prvé stretnutie naplnilo moje očakávania, verím, že aj ďalšie cvičenia budú v takej príjemnej no zároveň v odbornej atmosfére. Odporúčam Máriu Sarakovú,

Stano P.

Rehabilitácia

Po dlhých mesiacoch behania po nemocniciach a rehabilitáciách, som konečne našiel zdravotnícke zariadenie kde mi pomohli. Centrum je síce súkromné, ale za svoje peniaze som sa dostal z akútnej bolesti, naučil som sa ako cvičiť a môj chrbát je stabilizovaný. Všetkým odporúčam

Zdeno S.

Rehabilitácia

Do Rehab Care chodím už skoro rok s nejakými pauzami.. a nemôžem povedať nič iné ako maximálna spokojnosť.. individuálny prístup, keďže som paraplegik na vozíku.. ale vieme sa špeciálne zamerať na partie, ktoré v mojom prípade fungujú.. či už je to uvoľňovacie cvičenie, core cvičenie, zdokonaľovanie stability atď atď.. ďalej oceňujem, že majú neustále workshopy v ktorých sa ich fyzioterapeuti neustále učia a zdokonaľujú v nových veciach.. veľmi mi vyhovuje aj ich rezervačný online systém.. nemôžem povedať nič iné, len ODPORÚČAŤ všetkými piatimi 🖐🏻😃

Ľubomír S.

Kurz Myofasciálne trigger pointy

Úžasný seminár s úžasnou prednášajúcou všetko perfektne zvládnuté , ústretovosť od organizátorov, krásne priestory ako na masáže tak aj na rehabilitáciu. Vdaka.

Ivana P.

Rehabilitácia

Po rokoch ma naučili správnemu dýchaniu, aj ako správne stáť. Vďaka tomu ma prestal bolieť chrbát. Milý personál a odborný prístup.

Miroslav F.

Rehabilitácia

Odporúčam vďaka odbornému prústupu a príjemnému personálu

Judita Š.

Rehabilitácia

Super. Spokojnosť. Veľmi milá a profesionálna fyzioterapeutka. Konečne ma dal niekto do poriadku.

Petra Ž.

Rehabilitácia

Profesionálny prístup, príjemné prostredie. Odporúčam!

D.T.

rehabilitácia dospelých

Stále som maximálne spokojný s prostredím, prístupom a profesionalitou. Zatiaľ mi bolo stále lepšie.

M.M.

masáž

Nie je nič lepšie ako dopriať svojmu telu masaz a aspoň na malú chvíľu uvoľniť všetky svaly. Ďakujem fyzioterapeutke, veľmi dobre sa cítim. 

M.M.

vstupné vyšetrenie

Po prvej návšteve zatiaľ maximálna spokojnosť. Doteraz som sa ešte nestretla s tak dôkladným vyšetrením u fyzioterapeuta.

L.K.

vstupné vyšetrenie

První střetnutí, ale jsem zatím velice spokojena.

I.R.

Vstupné vyšetrenie

Ešte som tak kompletne nebola vyšetrená tzn. od hlavy po päty, ako na tomto vstupnom vyšetrení. Ďakujem

V.K.

Masáž

Ste 100%ní. Oceňujem online objednávanie a profesionálnu masáž. Zachránili ste ma pred seknutim v krku.

Lenka M.

Rehabilitácia dospelých

Maximálna spokojnosť. K pani D. Ochrankovej som sa dostala na odporúčanie po dopravnej nehode, no nemohlo sa stať lepšie. Stav jazvy na tvári sa zlepšil doslova od prvého termínu. Kliniku navštevujem pravidelne od marca a som rada, že sa mi podarilo dostať k odborníkovi, ktorý svojej praci neskutočne rozumie. ĎAKUJEM ešte raz a s radosťou odporúčam ďalej! :-)

Natália J.

Rehabilitácia dospelých

Chcem v prvom rade poďakovať Mgr.Zelinkovej, že bleskovo reagovala na môj mail v nedeľu skoro ráno a dohodla mi termín hneď ďalší deň ráno u Mgr. Mitaľa. Tento skúsený profesionál - pán Mitaľ, si vždy vie šikovne poradiť s každým problémom a bolesťou hybného aparátu, taktiež pacientovi poradí a hlavne pomôže. Určite doporučujem, po každom cvičení mi bolo podstatne lepšie. Ďakujem.

Katarína Š.

Intenzívna fyzioterapia

Celý môj pobyt a Vaša starostlivosť o mňa v rehabilitačnom centre splnila nad mieru moje očakávania, veľmi ste mi pomohli, Martin a Alex, ďakujem Vám za každú radu, pomoc aj dobrú náladu ktorou sme si spríjemnili každý deň.Zelam Vám veľa zdravíčka, sily, dobrej energie, radosti aby ste nám vladali naďalej pomáhať. Ďakujem a prajem Božie požehnanie, tak kde je pokoj he požehnanie a z Vás ten pokoj išiel až radosť sršala. Ďakujem.