Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

Kurz Temporomandibulárne dysfunkcie (20240529)

Dátum: 29.-31. 5. 2024
Prednášajúci: Tzvika Greenbaum, PhD., Izrael
Cena: 550 EUR s DPH
SKF kredity áno

Kurz je súčasťou Programu Cervico-cranio-mandibular Academy Izrael, kurzista pri absolvovaní všetkých 3 kurzov obdrží medzinárodný certifikát. Kurzy je možné absolvovať aj samostatne. 

Kurz prebieha v anglickom jazyku, a je tlmočený do slovenčiny. 

Na základe nových poznatkov z praxe a výskumu sme kurz rozšírili o jeden kurzový deň.

Tím z vás, ktorí už kurz absolvovali v minulosti a chcú si kurz zopakovať bude poskytnutá zľava 40% z kurzovného.

Dĺžka kurzu: 24 hod.
Kurz je určený pre fyzioterapeutov, lekárov, dentistov.


Stručný prehľad kurzu: Porucha funkcie temporomandibulárneho kĺbu je jednou z najčastejších príčin orofaciálnej bolesti a bolesti hlavy. Je spojená so základnými funkčnými obmedzeniami ako sú napr. problémy pri žuvaní, rozprávaní a zívaní. Pacient s poruchou TM kĺbu taktiež často trpí na bolesti krčnej chrbtice a migrénami.V tomto kurze sa naučíte ako efektívne vyšetriť a terapeuticky zvládnuť pacientov s poruchami TM kĺbu.

Program kurzu čoskoro

 

Tzvika Greenbaum Phd.

Izraelský odborník zameraný na oblasť TM kĺbu a krčnej chrbtice. V roku 2004 ukončil štúdium fyzioterapie v Izraeli. V roku 2006 absolvoval magisterské štúdium na University of South Austrália. V priebehu štúdií v Austrálii mal možnosť získavať skúsenosti od popredného svetového odborníka na bolesti hlavy - dr Dean Watson. V súčasnosti pracuje v súkromnej ambulancii v Izraeli, kde sa špecializuje na bolesti hlavy, krčnej chrbtice a problémy s TM kĺbom. TM kĺbu sa venoval aj v rámci PhD. Štúdia na Tel Aviv University.  Je zakladateľom CCMA, svoje kurzy školí už v 18 krajinách sveta.

 

Prihlásiť sa na kurz