Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152

Referencie

Čo o nás napísali naši klienti...

A.J.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Bola som veľmi spokojná s prístupom , vyšetrením, profesionalitou ale zároveň ľudskosťou pani Hroncovej. Aj pani na recepcii bola veľmi príjemná, bola som veľmi spokojná ďakujem.

M.S.

Vstupné vyšetrenie dospelých

p. Mirka má veľmi profesionálny a ľudský prístup, s veľkou pozornosťou si ma vypočula, zdiagnostikovala ma, a vykonala prvotnú terapiu, i keď mám bolesti, cítila som sa príjemne, Mirka má veľkú charizmu a vidno že ju práca baví.

N.K.

Masáž fyzioterapeutom

Maximálna spokojnosť 👌🙂 s p. Klimkovou

L.H.

Ženská fyzioterapia

Nádherné prostredie. Veľmi milá recepčná a skvelí odborníci. Odporúčam.

Z.Z.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Veľká spokojnosť s p. Sarakovou. Prídem zas.

Z.G.

Vstupné vyšetrenie sánky

Veľmi úžasná pani Mgr. Maskaľová, je vidieť, že práca ju baví a napĺňa. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

K.D.

Kurz Orofaciálna suchá ihla

Excelentne zorganizovaný kurz so svetovo uznávaným odborníkom, čo viac dodať.

J.H.

Vojtova metóda

Milý erudovaný personál v príjemnom prostredí, rozhodne odporúčam navštíviť toto centrum.

M.I.

Vstupné vyšetrenie sánka

super profesionalny pristup pani bola odbornickou, hned zistila kde je problem po rehabke citim super úľavu na sánke. Ďakujem.

Z.K.

Vstupné vyšetrenie dospelých

Skvely ludsky pristup fyzioterapeutky, som rada ze som si vybrala Vas, ďakujem.

B.N.

Skupinové cvičenie

Príjemné cvičenie pod odbornym vedenim

Š.H.

Kurz SM systém

Ďakujeme lektorke Danielke za víkend plný užitočných informácií. Oplatilo sa prísť až z Nitry a som rád, že som daný kurz absolvoval.

V.

Diagnostika chodidla

Je to najlepšia voľba pre každého ktorý chce vedieť o svojom zdravotnom stave viac. Milý personál, profesionálny prístup a skvele prostredie je záruka najvyššej kvality. 👌👌👌

M.S.

Rehabilitácia dospelých

Ešte nikdy som sa nestretol s takým milým a vysoko profesionalnym pristupom v žiadnom podobnom zariadení. Fyzioterapeutka bola milá a ochotná vysvetliť všetko čo som potreboval. Som veľmi rád že som navštívil Rehab Care a fyzioterapeutku Michaelu :)

V.K.

Ženská fyzioterapia

Konkrétne som bola na ženskej fyzioterapii u slečny Hroncovej a bola som neskutočne príjemne prekvapená jej prístupom, ako profesionálne, rešpektujúco a vnímajúceho pristupuje k svojim klientkam. Aj napriek tomu, že som neprišla úplne s bežnou vecou, nemala problém s diagnostikou. Myslím si, že inde by som nepochodila. Som nadmieru spokojná.

K.S.

Rehabilitácia dospelých

Úplne najlepšia rehabka ever! Alexandra je super. Po rokoch bolestí už viem fungovať ako človek, bez liekov. ĎAKUJEM :-)

P.D.

Rehabilitácia dospelých

Stale nejake prijemne prekvapenie, nove účinne metody, terapie, cvičenia, prijemne lahke techniky, skutočne maximalna spokojnost s pracou, usilim, snahou a ochotou Vašej fyzioterapeutky. Rešpekt a vdaka. Vaš klient.

E.S.

Vstupné vyšetrenie

Prvé stretnutie naplnilo moje očakávania, verím, že aj ďalšie cvičenia budú v takej príjemnej no zároveň v odbornej atmosfére. Odporúčam Máriu Sarakovú,

Stano P.

Rehabilitácia

Po dlhých mesiacoch behania po nemocniciach a rehabilitáciách, som konečne našiel zdravotnícke zariadenie kde mi pomohli. Centrum je síce súkromné, ale za svoje peniaze som sa dostal z akútnej bolesti, naučil som sa ako cvičiť a môj chrbát je stabilizovaný. Všetkým odporúčam

Zdeno S.

Rehabilitácia

Do Rehab Care chodím už skoro rok s nejakými pauzami.. a nemôžem povedať nič iné ako maximálna spokojnosť.. individuálny prístup, keďže som paraplegik na vozíku.. ale vieme sa špeciálne zamerať na partie, ktoré v mojom prípade fungujú.. či už je to uvoľňovacie cvičenie, core cvičenie, zdokonaľovanie stability atď atď.. ďalej oceňujem, že majú neustále workshopy v ktorých sa ich fyzioterapeuti neustále učia a zdokonaľujú v nových veciach.. veľmi mi vyhovuje aj ich rezervačný online systém.. nemôžem povedať nič iné, len ODPORÚČAŤ všetkými piatimi 🖐🏻😃

Ľubomír S.

Kurz Myofasciálne trigger pointy

Úžasný seminár s úžasnou prednášajúcou všetko perfektne zvládnuté , ústretovosť od organizátorov, krásne priestory ako na masáže tak aj na rehabilitáciu. Vdaka.

Ivana P.

Rehabilitácia

Po rokoch ma naučili správnemu dýchaniu, aj ako správne stáť. Vďaka tomu ma prestal bolieť chrbát. Milý personál a odborný prístup.

Miroslav F.

Rehabilitácia

Odporúčam vďaka odbornému prústupu a príjemnému personálu

Judita Š.

Rehabilitácia

Super. Spokojnosť. Veľmi milá a profesionálna fyzioterapeutka. Konečne ma dal niekto do poriadku.

Petra Ž.

Rehabilitácia

Profesionálny prístup, príjemné prostredie. Odporúčam!

D.T.

rehabilitácia dospelých

Stále som maximálne spokojný s prostredím, prístupom a profesionalitou. Zatiaľ mi bolo stále lepšie.

M.M.

masáž

Nie je nič lepšie ako dopriať svojmu telu masaz a aspoň na malú chvíľu uvoľniť všetky svaly. Ďakujem fyzioterapeutke, veľmi dobre sa cítim. 

M.M.

vstupné vyšetrenie

Po prvej návšteve zatiaľ maximálna spokojnosť. Doteraz som sa ešte nestretla s tak dôkladným vyšetrením u fyzioterapeuta.

L.K.

vstupné vyšetrenie

První střetnutí, ale jsem zatím velice spokojena.

I.R.

Vstupné vyšetrenie

Ešte som tak kompletne nebola vyšetrená tzn. od hlavy po päty, ako na tomto vstupnom vyšetrení. Ďakujem

V.K.

Masáž

Ste 100%ní. Oceňujem online objednávanie a profesionálnu masáž. Zachránili ste ma pred seknutim v krku.

Lenka M.

Rehabilitácia dospelých

Maximálna spokojnosť. K pani D. Ochrankovej som sa dostala na odporúčanie po dopravnej nehode, no nemohlo sa stať lepšie. Stav jazvy na tvári sa zlepšil doslova od prvého termínu. Kliniku navštevujem pravidelne od marca a som rada, že sa mi podarilo dostať k odborníkovi, ktorý svojej praci neskutočne rozumie. ĎAKUJEM ešte raz a s radosťou odporúčam ďalej! :-)

Natália J.

Rehabilitácia dospelých

Chcem v prvom rade poďakovať Mgr.Zelinkovej, že bleskovo reagovala na môj mail v nedeľu skoro ráno a dohodla mi termín hneď ďalší deň ráno u Mgr. Mitaľa. Tento skúsený profesionál - pán Mitaľ, si vždy vie šikovne poradiť s každým problémom a bolesťou hybného aparátu, taktiež pacientovi poradí a hlavne pomôže. Určite doporučujem, po každom cvičení mi bolo podstatne lepšie. Ďakujem.

Katarína Š.

Intenzívna fyzioterapia

Celý môj pobyt a Vaša starostlivosť o mňa v rehabilitačnom centre splnila nad mieru moje očakávania, veľmi ste mi pomohli, Martin a Alex, ďakujem Vám za každú radu, pomoc aj dobrú náladu ktorou sme si spríjemnili každý deň.Zelam Vám veľa zdravíčka, sily, dobrej energie, radosti aby ste nám vladali naďalej pomáhať. Ďakujem a prajem Božie požehnanie, tak kde je pokoj he požehnanie a z Vás ten pokoj išiel až radosť sršala. Ďakujem.