Rehabilitačná klinika a vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov v Košiciach

+421 948 697 379 | +421 917 536 152 

Terapia suchou ihlou

Zbavte sa bolesti pomocou terapie suchou ihlou. Služba je za príplatok 8 eur a je súčasťou rehabilitácie dospelých. Nedá sa objednať samostatne.

Výhody terapie suchou ihlou - rýchle odznenie bolesti v bolestivom spúšťovom bode. O použití suchej ihle rozhodne fyzioterapeut po vyhodnotení vhodnosti použitia suchej ihly pri vašich obtiažach pohybového aparátu. Suchá ihla - rýchlejšie odstránenie bolesti.

Aké ihly používame?

Využívame najkvalitnejšie suché ihly Seirin® . Extrémne tenké ihly typu J sú dodávané v zavádzacie trubičke. Ich zaoblené hrany umožňujú pohodlné a zaručené bezbolestné polohovanie. Vďaka novým spôsobom výroby sú špička a hriadeľ ihly tak jemné, že tieto ihly SEIRIN ® môžu byť zasunuté pod nižším tlakom. Sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele a sú umiestnené presne v strede rukoväte, čo umožňuje vysokú presnosť pri vložení. Rukoväť je veľmi ľahko uchopiteľná vďaka svojej hrebeňové ploche, je vyrobená z extrémne ľahkého polypropylénového plastu.

Bezpečnosť vždy na prvom mieste: ihly SEIRIN ® typu J sú podrobené 8 prísnym kontrolám kvality počas výroby. Sú vyčistené elektrolytom, sterilizované EO plynom a použiteľné po dobu najmenej 3 rokov.

Terapeuti Suchej ihly u nás sú: Mgr. Daniela Ochránková, Mgr. Alexandra Mončeková a Bc. Michaela Hroncová.

Suchú ihlu Vám vieme aplikovať aj v rámci služby Rehabilitácia temporomandibulárneho kĺbu.

Máte otázky alebo sa chcete objednať telefonicky? Volajte